Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 04.12.2008 N 413 "Про окремі питання діяльності банків"

Втратив чинність підпункт 6.1 пункту 6 постанови Правління Національного банку України від 04.12.2008 N 413 "Про окремі питання діяльності банків".

Витяг підпункту 6.1 пункту 6 постанови Правління Національного банку України від 04.12.2008 N 413 "Про окремі питання діяльності банків" –

Установити, що тимчасово забороняється купівля, обмін іноземної валюти для розрахунків за імпорт продукції та послуг, який здійснюється без увезення на територію України і призначений для подальшого перепродажу нерезидентам. Виконання зобов'язань за договорами міжнародного страхування, які діють на території країн - членів міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена карта", не вважається імпортом без увезення на територію України.

(Постанова НБУ «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 04.12.2008 N 413» від 6 травня 2009 року N 269)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ