Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Зміна типу акціонерного товариства не є його перетворенням

У зв'язку з набранням чинності з 29 квітня 2009 р. Законом України від 17.09.2008 р. N 514-VI "Про акціонерні товариства" (далі - Закон N 514-VI) Управління реєстрації та обліку платників податків звертає увагу на таке.

Згідно із статтею 5 Закону N 514-VI акціонерні товариства за типом поділяються на публічні акціонерні товариства та приватні акціонерні товариства.

Зміна типу товариства з приватного на публічне або з публічного на приватне не є його перетворенням згідно з частиною другою статті 5 Закону N 514-VI.

Зміна типу товариства не передбачає створення нових організаційно-правових форм. Так, для всіх приватних та публічних акціонерних товариств при вчиненні реєстраційних дій слід використовувати код 230 "Акціонерне товариство" чинної Класифікації організаційно-правових форм господарювання (КОПФГ).

З огляду на викладене Державний комітет статистики України підготував проект Зміни N 3 до національного класифікатора ДК 002:2004 "Класифікація організаційно-правових форм господарювання", якою передбачено внесення визначень організаційно-правових форм господарювання відповідно до Закону N 514-VI.

Звертаємо увагу на необхідність врахування змін до національного класифікатора ДК 002:2004 "Класифікація організаційно-правових форм господарювання" при формуванні аналітичних матеріалів, в яких використовуються коди організаційно-правових форм.

(Лист ДПАУ «Щодо змін до національного класифікатора ДК 002:2004 "Класифікація організаційно-правових форм господарювання"» від 01.04.2009 р. N 308/29-2218)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ