Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оподаткування податком на додану вартість операцій з реорганізації підприємства в результаті його перетворення

Платник податку, активи якого в межах реорганізації передаються іншому платнику або розподіляються між декількома іншими платниками, повинен нарахувати податкові зобов'язання на вартість таких активів, виходячи з їх звичайної ціни, але не нижче ціни придбання.

Якщо внаслідок перетворення юридичної особи у свідоцтві про державну реєстрацію новоутвореної юридичної особи датою її державної реєстрації буде визначено дату державної реєстрації юридичної особи, що реорганізовується, то така особа перереєстровується як платник податку на додану вартість, і дата реєстрації її платником податку на додану вартість відповідає даті реєстрації юридичної особи, що реорганізовується.

Якщо датою державної реєстрації новоутвореної юридичної особи є нова дата, то одночасно проводиться анулювання реєстрації як платника податку на додану вартість юридичної особи, що реорганізовується та реєстрація платником податку на додану вартість правонаступника з новою датою реєстрації платником податку на додану вартість.

На момент анулювання реєстрації в зв'язку з припиненням юридичної особи в результаті реорганізації (ліквідації) товарні залишки або основні фонди в особи, реєстрація якої анулюється, в повному обсязі передаються новоствореній юридичній особі - правонаступнику.

(Лист ДПАУ «Щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з реорганізації підприємства в результаті його перетворення» від 16.03.2009 р. N 2647/6/16-1515)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ