Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Відносно сплати юридичними особами податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів в 2009 році

Чи підлягають перерахуванню суми податку з власників транспортних засобів, нараховані юридичними особами на поточний рік у зв'язку з прийняттям Закону N 1075?

Платники податку - юридичні особи повинні сплачувати суми цього податку за ставками, які діяли на момент його сплати.

У зв'язку із зменшенням ставок податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, відповідно до Закону N 1075, юридичні особи - власники транспортних засобів повинні, при наявності транспортних засобів, на які поширюється зменшення ставок податку, зробити перерахунок раніше обчисленої суми цього податку на 2009 рік з урахуванням строків набрання ним чинності та подати до податкових органів уточнюючий розрахунок суми податку відповідно до законодавства.

(Лист Комітета ВР України з питань податкової та митної політики „Відносно сплати юридичними особами податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів в 2009 році” від 21.04.2009р. № 04-27/526)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ