Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Затверджено зміни до Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті

Міністерство інфраструктури повідомляє, що наказом від 24.01.2012 р. N 36 затверджено важливі зміни до нормативного документа "Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті", які набирають чинності з 01.03.2012 р. (далі - нормативний документ). Нормативний документ призначений для підприємств, організацій та установ, а також суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території України і експлуатують автомобілі.

Нова (третя) редакція нормативного документа суттєво доопрацьована та доповнена з урахуванням досвіду розрахунків суб'єктами господарювання нормативних витрат палива в процесі експлуатації, а також досліджень паливної економічності автомобілів в різних умовах, містить переглянуту методологію нормування, нову вдосконалену систему коригування нормативних витрат палива залежно від умов експлуатації автомобілів та обладнання.

(Наказ Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті» від 24 січня 2012 року N 36)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ