Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Отримання дитячих новорічних подарунків за рахунок коштів Фонду

Видача новорічних подарунків застрахованим особам - найманим працівникам здійснюється безпосередньо страхувальником за їх основним місцем роботи. У відомості на видачу новорічних подарунків застрахована особа обов'язково ставить свій підпис при отриманні новорічного подарунку.

Накладні на отримання новорічних подарунків, рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, відомості на видачу новорічних подарунків, які підписані керівником і головою комісії (уповноваженим) із соціального страхування та скріплені печаткою, зберігаються страхувальником.

Одночасно звертаємо увагу страхувальників, що сума витрат Фонду за новорічні подарунки, які видані з порушенням цього Порядку, не приймається до заліку та відшкодовується за рахунок страхувальника.
 
(Лист Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності«Щодо отримання дитячих новорічних подарунків за рахунок коштів Фонду» від 06.12.2011 р. N 3679-07)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ