Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Погашення у 2009 році заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями), що утворилася станом на 1 квітня 2009 р., за рахунок сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість

На підставі поданих платником податку до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації заяви про перерахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на рахунок, відкритий у територіальному органі Державного казначейства, з подальшим погашенням заборгованості та відомостей про суму заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) зазначений орган формує реєстр таких платників для бюджетного відшкодування в межах суми заборгованості.

Орган державної податкової служби в установленому порядку подає до територіальних органів Державного казначейства висновки про суму бюджетного відшкодування податку на додану вартість, що не перевищує суму заборгованості.

Погашення заборгованості здійснюється шляхом перерахування сум з балансового рахунку, зазначеного в пункті 3 цього Порядку, на рахунок, відкритий у державній банківській установі, для спрямування на зарплатні платіжні картки або особисті рахунки працівників платника податку.

Нарахування на заробітну плату (податки, збори (обов'язкові платежі) і внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, в тому числі пенсійне страхування, що сплачуються одночасно з виплатою заробітної плати) перераховуються територіальними органами Державного казначейства на зазначені в платіжних дорученнях платника податку рахунки в установленому порядку.

(Постанова КМУ «Питання погашення у 2009 році заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями), що утворилася станом на 1 квітня 2009 р., за рахунок сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість» від 2 квітня 2009 р. N 312)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ