Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо внесення змін до договору оренди земельних ділянок у разі реорганізації юридичної особи

Частиною четвертою статті 32 Закону України "Про оренду землі" встановлено, що перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи, а також реорганізація юридичної особи - орендаря не є підставою для зміни умов або розірвання договору, якщо інше не передбачено договором оренди землі.

Так, відповідно до статті 33 Закону України "Про оренду землі" зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін.

Тобто внесення змін до договорів оренди земельних ділянок у разі реорганізації товариства не є обов'язковим, якщо інше не передбачено в самому договорі оренди зазначеної земельної ділянки, оскільки має місце перехід прав та обов'язків від реорганізованого підприємства до підприємства-правонаступника. При цьому підприємство, яке реорганізується, втрачає право на орендовані ним земельні ділянки.
 
(Лист Державногоагентстваземельних ресурсів України«Про надання роз'яснення щодо внесення змін до договору оренди земельних ділянок у разі реорганізації юридичної особи» від 28.09.2011 р. N 15015/27/11-11)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ