Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо врахування витрат на відрядження фізичних осіб при визначенні об'єкта оподаткування

У разі, якщо працівник, який відряджений, проводить розрахунки готівкою за отримані послуги з найму житлового приміщення та переїзду з фізичною особою - підприємцем, було б доцільно,крім квитків, квитанцій, чеків, розрахунків тощо, отримувати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб'єкта підприємницької діяльності (ст. 177.8 ПКУ), а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.

Після повернення з відрядження працівник зобов'язаний надати (згідно з Інструкцією) Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, при цьому головною умовою відшкодування витрат на відрядження є наявність оригіналу документів, що підтверджують вартість таких витрат (квитки, квитанції, чеки, розрахунки тощо).

У разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити в податковому розрахунку за ф. N 1ДФ такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, у тому числі виплачені на користь фізичних осіб - підприємців під ознакою доходу "157".

(Лист ДПАУ «Щодо врахування витрат на відрядження фізичних осіб при визначенні об'єкта оподаткування» від 07.09.2011 р. N 10077/5/15-1216)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ