Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Витрати на оплату маркетингових та рекламних послуг

Витрати на оплату маркетингових та рекламних послуг включаються до складу витрат підприємства за умови дотримання вимог п. 138.2 ст. 138 Кодексу.

Згідно з п. 138.2 ст. 138 Кодексу встановлено, що витрати, які враховуються для визначення об'єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом IIцього Кодексу.

До витрат, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування, включаються витрати на оплату маркетингових та рекламних послуг, зокрема, послуг з визначення обсягів продажів продукції; визначення залишків продукції; визначення відносної динаміки продажів продукції; визначення середньоденних продажів продукції, в т. ч. щодо продукції Товариства, яка випускається під торговими марками, що належать та/або використовуються Товариством, і що вже передана (продана) дистрибуційним мережам на дату надання Товариству таких послуг.

При цьому, у разі якщо маркетингові та рекламні послуги придбаються у нерезидента, то відповідно до пп. 139.1.13 п. 139.1 ст. 139 Кодексу витрати на такі послуги враховуються при визначенні податкових зобов'язань у сумі, що не перевищує 4-х відсотків доходу (виручки) від реалізації продукції за рік, що передує звітному. Витрати на маркетингові та рекламні послуги, здійснені на користь нерезидента, що має офшорний статус або фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок, відповідно до пп. 139.1.12 та 139.1.13 п. 139.1 ст. 139 Кодексу не враховуються при визначенні податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств.

(Лист Державної податкової служби України «Щодо витрат на оплату маркетингових та рекламних послуг» від 08.09.2011 р. N 16504/6/15-1415)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ