Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оподаткування довгострокових договорів

Якщо довгостроковий договір був укладений до набрання чинності Кодексу, то податковий облік діяльності, що здійснюється за довгостроковим договором до 01.04.2011, здійснюватиметься згідно з пп. 7.10.1 п. 7.10 ст. 7 Закону. Після 01.04.2011 податковий облік за довгостроковим договором ведеться відповідно до п. 137.3 ст. 137 та п. 138.2 ст. 138 Кодексу. У разі якщо після 01.04.2011 довгостроковими договорами, укладеними на виробництво товарів, виконання робіт, надання послуг передбачено поетапне їх здавання, то податковий облік за такими договорами здійснюється на загальних підставах.

Що стосується нарахування податкових зобов'язань з податку на додану вартість, то згідно з пунктом 187.9 статті 187 Кодексу визначено, що датою виникнення податкових зобов'язань виконавця довгострокових договорів (контрактів) є дата фактичної передачі виконавцем результатів робіт за такими договорами (контрактами).

Для цілей цього пункту довгостроковий договір (контракт) - це будь-який договір на виготовлення товарів, виконання робіт, надання послуг з довготривалим (більше одного року) технологічним циклом виробництва та якщо договорами, які укладені на виробництво таких товарів, виконання робіт, надання послуг, не передбачено поетапного їх здавання.

(Лист ДПАУ «Про надання консультації [щодо оподаткування довгострокових договорів]» від 17.05.2011 р. N 13755/7/15-0317)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ