Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про застосування коефіцієнта розподілу сум податкового кредиту на рік

Розрахунок частки використання товарів/послуг та/або необоротних активів в оподатковуваних операціях здійснюється за попередній календарний рік. Для новоствореного платника та/або платника, у якого протягом попереднього календарного року були відсутні неоподатковувані операції, - перший звітний (податковий) період, у якому задекларовані такі операції. Відповідний розподіл суми податку на додану вартість для визначення частини податкового кредиту здійснюється відповідно до визначеної у таблиці 1 (Д7) (додаток 7) частки використання товарів/послуг та/або необоротних активів в оподатковуваних операціях. Визначена частка використання товарів/послуг та/або необоротних активів в оподатковуваних операціях застосовується протягом поточного календарного року при визначенні податкового кредиту і заповненні рядка 15.1 (колонка Б) декларації.

Отже, розрахунок частки використання за обсягами постачання за попередній рік (заповнення таблиці 1 додатка Д7) здійснюється один раз на рік і подається разом з декларацією за останній звітний період такого попереднього року.

При цьому, враховуючи те, що Податковим кодексом України на органи податкової служби покладено функцію контролю за дотриманням платниками податкового законодавства, включаючи і правильність визначення зазначеного розрахунку частки використання товарів/послуг та/або необоротних активів в оподатковуваних операціях, у випадку коли в ході проведення перевірки органами ДПС визначено відсоток розподілу сум податкового кредиту, який не відповідає відсотку, визначеному платником податку, при розрахунку суми податкового кредиту застосовується коефіцієнт розподілу, який визначений в ході проведення перевірки органами ДПС України. При цьому даний коефіцієнт повинен застосовуватися платником при визначенні ним податкового кредиту до завершення поточного календарного року та враховуватись при визначенні коефіцієнта перерахунку податкового кредиту за поточний календарний рік.
 
(Лист Державної податкової служби України «Про застосування коефіцієнта розподілу сум податкового кредиту на рік» від 15.11.2011 р. N 6253/7/15-3417-07)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ