Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Орендна плата за землю

Відповідно до частини 7 статті 7 Закону N 2535-XII земельний податок за земельні ділянки на територіях та об'єктах природоохоронного, оздоровчого та рекреаційного призначення, зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими будівлями і спорудами, що не пов'язані з функціональним призначенням цих об'єктів, справляється у п'ятикратному розмірі відповідного земельного податку встановленого частинами першою та другою цієї статті.

Розмір земельного податку для даної категорії земель визначений на рівні п'ятикратного розміру земельного податку, а мінімальний розмір орендної плати за землю - на рівні трикратного розміру відповідного розміру земельного податку.

При визначенні розміру орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за межами населених пунктів необхідно враховувати, що оподаткування таких земельних ділянок здійснюється за ставками, встановленими статтями 8 - 11 Закону N 2535-XII у відсотках від грошової оцінки одиниці площі ріллі по області, та не може бути більшим 12 відсотків від нормативної грошової оцінки конкретної земельної ділянки, але у разі визначення орендаря на конкурентних засадах може бути встановлений більший розмір орендної плати за землю.

(Лист ДПАУ «Щодо орендної плати за землю» від 19.03.2009 р. N 5660/7/15-0717)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ