Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму

Відповідно до статей 185 та 86 Митного кодексу України, мети переміщення товарів через митний кордон України, та на підставі документів, що подаються митному органу для здійснення митного контролю та митного оформлення, декларантом можуть бути самостійно визначені такі види митного режиму:

1) імпорт;

2) реімпорт;

3) експорт;

4) реекспорт;

5) транзит;

6) тимчасове ввезення (вивезення);

7) митний склад;

8) спеціальна митна зона;

9) магазин безмитної торгівлі;

10) переробка на митній території України;

11) переробка за межами митної території України;

12) знищення або руйнування;

13) відмова на користь держави.

Відповідно до пункту 1.2 статті 1 Податкового кодексу України правила оподаткування товарів, що переміщуються через митний кордон України, визначаються цим Кодексом, крім оподаткування ввізним (імпортним) митом або вивізним (експортним) митом, які встановлюються Митним кодексом України та іншими законами з питань митної справи.

Керуючись положеннями податкового законодавства та законами з питань митної справи при обранні суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності відповідного митного режиму оподаткування товарів, що переміщуються ним через митний кордон України, здійснюється наступним чином.Яким саме наведено в даному листі.

(Лист Державної митної служби Україги «Щодо оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму» від 27.09.2011 р. N 11.1/2-15/13523-ЕП)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ