Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість

Платник ПДВ, який отримує послуги з перевезення на митній території України від свого контрагента-нерезидента, зобов'язаний самостійно скласти податкову накладну з відображенням суми нарахованого податку та включити податкові зобов'язання за такою накладною до своєї податкової декларації з ПДВ.

Відповідно до пункту 201.12 Податкового кодексу для операцій з постачання послуг нерезидентом на митній території України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається податкова накладна, податкові зобов'язання за якою включені до податкової декларації попереднього періоду.

Щодо відображення вищенаведених операцій у декларації з ПДВ, то пунктом 3.8 розділу I Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПАУ від 25.01.2011 р. N 41, передбачено, що обсяги послуг, отриманих від нерезидента на митній території України, вказуються у рядку 7 декларації звітного періоду.

У рядку 12.4 розділу II наступної декларації вказуються обсяги послуг, отриманих від нерезидента, місце постачання яких знаходиться на митній території України, які були включені до податкової декларації попереднього періоду.

(Лист ДПА у Донецькій області «Щодо порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» від 18.07.2011 р. N 13267/10/15-213-3)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ