Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Надання роз'яснень щодо деяких питань з тимчасової втрати працездатності

В листі Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про надання роз'яснень» від 31.03.2011 р. N 01-16-707 надані роз'яснення щодо наступних питань:

-           Не визначений перелік документів, який необхідно надавати для призначення та виплати допомоги фізичним особам - підприємцям та особам, що забезпечують себе роботою самостійно (добровільно застраховані після 01.01.2011 року);.

-          Чи має право застрахована особа на оплату листка непрацездатності по вагітності і пологах, якщо вона перебуває у відпустці по догляду за дитиною віком до трьох років, а підприємство не працює і не сплачує єдиний соціальний внесок?

-          Не встановлено періодичність надання заяв-розрахунків страхувальниками до робочих органів відділень Фонду;

-          Чи необхідно на зворотній стороні заяви-розрахунку вказувати листки непрацездатності, які підлягають оплаті тільки за рахунок коштів підприємства (перші п'ять днів непрацездатності)?

-          Який порядок передачі структурним підрозділам фінансування, отриманого від Фонду головним підприємством. Чи можливо перерахування коштів з окремого рахунку головного підприємства на поточні рахунки структурних підрозділів, на які перераховується заробітна плата працівникам?

-          Чи можливо нараховані суми по листках непрацездатності включати до основної розрахунково-платіжної відомості, або необхідно відображати ці суми в окремій розрахунково-платіжній відомості?

-          Яким чином призначати виплати матеріального забезпечення застрахованим особам у разі відсутності коштів на рахунках страхувальника або через їх арешт (у зв'язку з вилученням із Закону 2240 пункту 4 статті 50)?

-          Які критерії включення страхувальників до плану перевірок та які підстави для проведення позапланових перевірок?

-          Який механізм погашення заборгованості за Фондом станом на 01.01.2011 року?

-          та інші.

(Лист Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про надання роз'яснень» від 31.03.2011 р. N 01-16-707)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ