Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо питання необхідності наявності відбитка печатки на рахунку (Invoice), складеному нерезидентом

Оскільки законодавством України з питань митної справи не встановлено вимог щодо обов'язкової наявності відбитка печатки на рахунку (Invoice), складеному нерезидентом, відсутність відбитка печатки на рахунку (Invoice), складеному нерезидентом та поданому митним органам для здійснення митного контролю й оформлення товарів, не є підставою для відмови в митному оформленні.

Разом з цим, відповідно до вимог пункту 4 Порядку визначення країни походження товару, що переміщується через митний кордон України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2002 N 1864 (зі змінами), якщо декларант (крім випадків, у яких є обов'язковим подання сертифіката про походження товару) визначає країну походження товару, що переміщується через митний кордон України, на підставі декларації про походження товару, зробленої у формі заяви на комерційному рахунку (Invoice), для цілей належного підтвердження країни походження товару цей рахунок має бути засвідчений виробником, або експортером, або органом, уповноваженим видавати сертифікати.

Якщо при здійсненні контролю за правильністю визначення країни походження товару країна походження, заявлена в митній декларації відповідно до Класифікації країн світу, затвердженої наказом Держкомстату від 22.12.2010 N 527, визнається невідомою згідно з відповідним рішенням митного органу (за винятком товарів, наведених у статті 282 Митного кодексу України), посадовою особою митного органу оформлюється картка відмови в митному оформленні, а для здійснення митного оформлення товару митному органу подається нова вантажна митна декларація з інформацією, що відповідає відомостям, зазначеним у винесеному митним органом рішенні про визначення країни походження товару.

(Лист Державної митної служби України «Щодо питання необхідності наявності відбитка печатки на рахунку (Invoice), складеному нерезидентом» від 29.04.2011 р. N 11.1/2-12.2/7000-ЕП)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ