Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Порядок заповнення податкових накладних

Пунктом 4 розділу II Прикінцевих та перехідних положень Закону N 3609 визначено, що КМУ у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом повинен привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом і забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Враховуючи вищевикладене, ДПС України у місячний термін повинна внести відповідні зміни до форми податкової накладної та Порядку її заповнення у встановленому порядку, в яких повинна врахувати зазначені зміни, а саме визначити поле з обов'язковим реквізитом - код товару згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України.

У зв'язку з цим до приведення у відповідність форми податкової накладної та Порядку її заповнення до вимог п. 201.1 ст. 201 ПКУ є чинними форми накладних та порядок їх заповнення, визначені наказом ДПАУ від 21.12.2010 р. N 969.

Оскільки вимоги ПКУ передбачають зазначення коду товару, то в такому випадку до приведення форми податкової накладної у відповідність до чинного законодавства вважаємо за доцільне код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначати разом з назвою товару в графі 3 "Номенклатура постачання товарів/послуг продавця".

(Лист ДПА в Сумській області «Щодо порядку заповнення податкових накладних» від 12.08.2011 р. N 13092/10/15-307)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ