Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Зведена податкова накладна

Пунктом 15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 21.12.2010 р. N 969 (далі - Порядок N 969), встановлено, що у разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках із покупцем, покупцю може бути виписана зведена податкова накладна, виходячи із визначеної у договорі періодичності оплати поставлених товарів/послуг (1 раз на п'ять днів; 1 раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця. При цьому до зведеної податкової накладної обов'язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супроводжувальних документів, згідно з якими здійснено постачання товарів/послуг.

Відповідно до пункту 12 Порядку N 969 до розділу I податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, зокрема у графі 3 вказується номенклатура постачання товарів/послуг.

Інших особливостей складання зведеної податкової накладної, крім періодичності виписки, Порядком N 969 не визначено.

Таким чином, незалежно від того, яка податкова накладна складається (зведена/не зведена), у графі 3 такої накладної зазначається номенклатура постачання товарів/послуг.

(Лист ДПАУ «Про зведену податкову накладну» від 18.03.2011 р. N 111/4/16-1510)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ