Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Визначення курсових різниць за заборгованістю за поставлені товари (виконані роботи, надані послуги) в іноземній валюті до 01.04.2011 р.

До 01.04.2011 р. платник податку при продажі товарів (робіт, послуг) протягом звітного періоду за іноземну валюту на валові доходи має право відносити суми, які розраховувались шляхом перерахування вартості товарів в гривні за офіційним валютним (обмінним) курсом Національного банку України, що діяв на дату отримання (нарахування) таких доходів. При цьому відповідно до пп. 7.3.3 Закону заборгованість в іноземній валюті не виникала і тому перерахунок валових доходів на момент погашення заборгованості не відбувався.

Відповідно до п. 1 підрозділу 4 розділу XX Кодексу розділ III Кодексу застосовується під час розрахунків з бюджетом починаючи з доходів і витрат, що отримані і проведені з 1 квітня 2011 року, якщо інше не встановлено цим підрозділом.

Таким чином, якщо платник податку продав товари (роботи, послуги) за іноземну валюту до 01.04.2011 р., то після набрання чинності розділом III Кодексу (з 01.04.2011 р.) курсові різниці за заборгованістю за поставлені товари (виконані роботи, надані послуги) в іноземній валюті, не перераховуються.

(Лист ДПАУ «Щодо визначення курсових різниць за заборгованістю за поставлені товари (виконані роботи, надані послуги) в іноземній валюті до 01.04.2011 р.» від 07.04.2011 р. N 6823/6/15-0315)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ