Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо бухгалтерського обліку податку на додану вартість

Відповідно до абзацу п'ятого пункту 8 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 "Основні засоби", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 N92, та абзацу п'ятого пункту 9 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 9 "Запаси", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.10.99 N246, якщо суми непрямих податків у зв'язку з придбанням (створенням) основних засобів або придбанням за плату запасів не відшкодовуються підприємству, то зазначені суми включаються до первісної вартості таких основних засобів або запасів.

Пунктом 184.7 статті 184 розділу V Податкового кодексу України передбачено, що при анулюванні реєстрації платника податку на додану вартість, якщо в останньому звітному (податковому) періоді на обліку такого платника податку залишаються товари та необоротні активи, при придбанні яких суми податку були включені до податкового кредиту, він зобов'язаний визнати умовне постачання таких товарів та необоротних активів та нарахувати податкові зобов'язання.

Таким чином, при визнанні умовного постачання товарів та необоротних активів нараховане податкове зобов'язання збільшуватиме первісну вартість залишків таких товарів та/або залишкову вартість необоротних активів.

(Лист Міністерства фінансів України «Щодо бухгалтерського обліку податку на додану вартість» від 02.03.2011 р. N 31-34020-07-25/5805)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ