Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності

Для виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності, яка нарахована страхувальником після 01.01.2011 року (нарахована сума допомоги не відображена в річному звіті за формою Ф4-ФСС з ТВП), згідно частини першої статті 21 Закону N 2240 страхувальником для фінансування його робочим органом відділення Фонду має подаватися заява-розрахунок за формою, затвердженою Порядком фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.12.2010 N 26, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25 січня 2011 року за N 111/18849. У заяві-розрахунку необхідно зазначати повну нараховану суму допомоги з урахуванням обов'язкових утримань (не зменшену на податок з доходів фізичних осіб, єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, які утримуються з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності).

Питання щодо перерахування страхувальниками обов'язкових платежів з окремих рахунків, відкритих ними відповідно до статті 21 Закону N 2240, врегульовано листом Міністерства соціальної політики України від 18.02.2011 N 1742/0/14-11/18.

Після надходження суми коштів, зазначених у заяві-розрахунку, на окремий рахунок страхувальник зобов'язаний здійснити виплату відповідного матеріального забезпечення у строки, визначені статтею 52 Закону N 2240. Частина із страхових коштів, отриманих на окремий рахунок, спрямовується на сплату податку з доходів фізичних осіб, єдиного внеску та інших обов'язкових платежів.

Єдиний внесок у розмірі 33,2 %, який нараховується на суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, сплачується за рахунок коштів роботодавця і не відображається в заяві-розрахунку.

(Лист Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про надання роз'яснень» від 17.03.2011 р. N 02-24-539)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ