Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Акціонерні товариства: в очікуванні змін

З 29 квітня 2009 р. вступає в дію Закон України «Про акціонерні товариства» від 17 вересня 2008 року N 514-VI. З цього моменту всі новостворені акціонерні товариства повинні будуть керуватися його нормами. При цьому нормами Закону про акціонері товариства передбачений дворічний адаптаційний період для акціонерних товариств, що створені раніше. За цей період їм необхідно буде привести свої устави й внутрішні положення у відповідність з нормами нового Закону. В перехідний двохрічний період будуть продовжувати діяти норми Закону про господарчі товариства й прийнятих у відповідності з ним нормативно-правові акти.

(Закон України «Про акціонерні товариства» від 17 вересня 2008 року N 514-VI)

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку відповідно до пункту 23 статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" видало роз'яснення питань щодо порядку застосування окремих положень Розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про акціонерні товариства" у зв'язку з набранням ним чинності.

Якщо, починаючи з 29.04.2009 р., загальними зборами відкритого акціонерного товариства або закритого акціонерного товариства прийнято рішення про зміну розміру статутного капіталу товариства (збільшення або зменшення розміру статутного капіталу), деномінацію акцій та емісію цінних паперів, таке товариство зобов'язане привести свою діяльність у відповідність із цим Законом.

У разі, якщо збори засновників акціонерного товариства проводяться починаючи з 29.04.2009 року, такі збори засновників приймають відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства" рішення про заснування публічного акціонерного товариства або приватного акціонерного товариства.

(Роз’яснення ДКЦПФР «Щодо порядку застосування окремих положень Розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про акціонерні товариства" у зв'язку з набранням ним чинності» від 17.02.2009 р. N 3)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ