Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо відображення в податковому обліку відповідних балансових груп основних засобів і окремих об'єктів

Відповідно до п. 146.21 ст. 146 розділу III Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. N 2755-VI (далі - Кодекс) визначено, що платники податку всіх форм власності мають право проводити переоцінку об'єктів основних засобів, застосовуючи щорічну індексацію вартості основних засобів, що амортизується, та суми накопиченої амортизації на коефіцієнт індексації.

Підпунктом 2 підрозділу 4 розділу XX Кодексу визначено, що з дати набрання чинності розділом III Кодексу (01.04.2011 р.) платники податку на прибуток підприємств складають наростаючим підсумком та подають декларацію з податку на прибуток за такі звітні податкові періоди: другий квартал, другий і третій квартали та другий - четвертий квартали 2011 р.

Отже, платники податку мають право збільшувати вартість об'єктів основних засобів, що амортизуються на суму переоцінки вартості основних засобів станом на кінець року, за результатами якого проводиться переоцінка.

Таким чином, платники податку мають право збільшувати вартість об'єктів основних засобів, що амортизуються, на суму переоцінки вартості основних засобів станом на 01.01.2012 р.

(Лист ДПАУ «Щодо відображення в податковому обліку відповідних балансових груп основних засобів і окремих об'єктів» від 09.02.2011 р. N 2769/6/15-0315)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ