Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Зменшено розмір податку з власників транспортних засобів

Законом України від 5 березня 2009 року №1075-VI «Про внесення змін до Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» внесено зміни до статті 3 названого Закону. Цей Закон набрав чинності з 26 березня 2009 року (крім доповнення статті 3 частиною шостою щодо застосування коефіцієнту 0,5, який застосовується із 01 липня 2009 року).

Крім цього статтю 3 Закону доповнено частиною шостою, згідно якої із 01 липня 2009 року на період до 01 січня 2016 року ставки оподаткування визначені цим Законом до об’єктів оподаткування, які відповідно до чинного Законодавства оснащені обладнанням, що дозволяє використовувати як паливо моторне стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палива, зменшуються у 2 рази (застосовується коефіцієнт 0,5).


(Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" щодо ставок податку» 5 березня 2009 року N 1075-VI)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ