Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про податок на додану вартість (нараховується ПДВ на суму портових зборів)

Положення про портові збори затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2000 N 1544 "Про портові збори" (далі - Положення N 1544), до якого були внесені зміни постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2011 N 230 "Про внесення зміни до пункту 11 Положення про портові збори".

Відповідно до пункту 11 Положення N 1544 на суми портових зборів нараховується податок на додану вартість відповідно до законодавства.

Таким чином, з урахуванням пункту 197.9 статті 197 Кодексу та пункту 11 Положення N 1544 не нараховується податок на додану вартість на суми портових зборів, які стягуються із суден у закордонному плаванні, що:

- здійснюють міжнародні перевезення пасажирів, їх багажу, вантажів та міжнародних відправлень;

- прямують між портами України для здійснення навантаження/розвантаження з подальшим перетином державного кордону України;

- прямують транзитом через територію України без митного оформлення на її території.

Вартість послуг, що включається до складу портових зборів, які надаються під час прямування судна до пункту (місця) митного оформлення для навантаження (довантаження) вантажів (посадки пасажирів) чи з пункту (місця) митного оформлення після вивантаження (часткового вивантаження) вантажів (висадки пасажирів), є невід'ємною складовою послуг з міжнародного перевезення вантажу (пасажирів, їхнього багажу) за умови включення її до складу загальної вартості послуги з міжнародного перевезення.

(Лист ДПАУ «Про податок на додану вартість» від 23.03.2011 р. N 8019/7/16-1517)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ