Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оподаткування доходів нерезидентів

Під час укладення договору з нерезидентом, умови якого передбачають отримання таким нерезидентом доходу з джерелом його походження в Україні, резидент зобов'язаний зазначити в договорі ставку податку, що буде застосована до таких доходів (підпункт 170.10.3 пункту 170.10 статті 170 розділу IV Кодексу). Тобто, розмір ставки, яку резидент зобов'язаний зазначити в договорі, що укладається з нерезидентом - фізичною особою, не може бути менше 15 відсотків з обов'язковим передбаченням у договорі застосування ставки у розмірі 17 відсотків, якщо заробітна плата за місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

Щодо одержання нерезидентом в органах державної податкової служби підтвердження свого статусу резидента України, то така процедура нормами Кодексу не передбачена.

(Лист ДПАУ «Щодо оподаткування доходів нерезидентів» від 07.02.2011 р. N 2544/6/17-0715)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ