Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з надання послуг консультування у сфері програмного забезпечення та його обробки

Підпунктом 196.1.14 ст. 196 Податкового кодексу України визначені операції, що не є об'єктом оподаткування ПДВз постачання послуг, визначених у пп. "в" п. 186.3 ст. 186 цього Кодексу.

Підпунктом "в" п. 186.3 ст. 186 Кодексу визначено, що місцем постачання зазначених у цьому пункті послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання, або - у разі відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання. До таких послуг належать консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем.

Враховуючи вищевикладене, операції знадання послуг консультування у сфері програмного забезпечення та його обробки не є об'єктом оподаткування ПДВ.

(Лист ДПАУ «Щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з надання послуг консультування у сфері програмного забезпечення та його обробки» від 20.01.2011 р. N 1383/7/16-1517-06)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ