Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо сплати збору до ПФУ з операцій з відчуження легкових автомобілів

Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів відповідно до пункту 12 Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.98 р. N 1740 (далі - Порядок), є підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі шляхом:

• купівлі легкових автомобілів, у тому числі у виробників або торговельних організацій (крім випадків забезпечення автомобілями інвалідів згідно із законодавством), міни, дарування (безоплатної передачі), успадкування (крім випадків успадкування легкового автомобіля за законом), з інших підстав, передбачених законодавством.

Пунктом 13 Порядку визначено, що збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів сплачується у розмірі трьох відсотків вартості легкового автомобіля, визначеної відповідно до договорів купівлі-продажу, довідок-рахунків торговельних організацій, договорів міни, довідок органів митної служби, актів експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість.

Таким чином, довідка-рахунок торговельних організацій, в якій визначена вартість автомобіля, також є документом, на підставі якого сплачується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

(Лист Пенсійного фонду України «Щодо сплати збору до ПФУ з операцій з відчуження легкових автомобілів» від 27.08.2010 р. N 20680/М-11)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ