Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо дій уповноважених осіб Комісії у разі виявлення порушень вимог статті 6 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок"

З метою однакової практики правозастосування у центральному апараті Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та у її територіальних органах, у випадку виявлення порушень вимог статті 6 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок", а саме нездійснення емітентами переведення випуску акцій документарної форми існування у бездокументарну до 29.10.2010 року, уповноважена особа Комісії повинна винести розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери.

При цьому, термін для усунення порушення повинен становити 6 місяців.

У випадку невиконання розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери уповноважена особа порушує справу про правопорушення на ринку цінних паперів та застосовує санкцію, передбачену пунктом 8 частини 1 статті 11 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та виносить нове розпорядження.

При цьому, при повторному винесені розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери термін для усунення порушення повинен становити 6 місяців.

У разі невиконання повторного розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери уповноважена особа порушує справу про правопорушення на ринку цінних паперів, застосовує відповідну санкцію, та направляє відповідні матеріали стосовно не усунення емітентом порушень вимог статті 6 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" разом з проектом рішення про зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів певного емітента на строк до усунення порушення до департаменту корпоративних відносин центрального апарату Комісії, а у разі, якщо порушення вчинено інститутом спільного інвестування до управління спільного інвестування центрального апарату Комісії.

Пунктом 8 частини 1 статті 11 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" передбачено, що Комісія застосовує до юридичних осіб фінансові санкції за невиконання або несвоєчасне виконання рішень Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо усунення порушень законодавства на ринку цінних паперів у розмірі від тисячі до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За ті самі дії, вчинені повторно протягом року, у розмірі від п'яти до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

(Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження листа» від 2 листопада 2010 року N 1656)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ