Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку застосування положень статті 20 Закону України "Про акціонерні товариства", статті 6 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" та розділу II Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо порядку дій емітента та інвесторів"

З 29.10.2010 акції мають існувати виключно в бездокументарній формі, та всі акціонерні товариства зобов'язані до цього часу забезпечити існування власних акцій в бездокументарній формі.

(Роз’яснення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Щодо порядку застосування положень статті 20 Закону України "Про акціонерні товариства", статті 6 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" та розділу II Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо порядку дій емітента та інвесторів"» від 20.10.2010 р. N 10)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ