Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку застосування ст. 4 Закону України "Про господарські товариства" та ст. 13 Закону України "Про акціонерні товариства" в частині необхідності зазначення складу засновників та учасників у статутах акціонерних товариств

Зазначення складу засновників та учасників в статутах акціонерних товариств, які привели свою діяльність у відповідність із вимогами Закону України "Про акціонерні товариства" або які створені відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства", не є обов'язковим.

Відповідно до пунктів 2, 5 розділу XVII Закону України "Про акціонерні товариства" через два роки з дня набрання чинності цим Законом втрачають чинність статті 1 - 49 Закону України "Про господарські товариства" у частині, що стосується акціонерних товариств.

Статути та інші внутрішні положення акціонерних товариств, створених до набрання чинності цим Законом, підлягають приведенню у відповідність з нормами цього Закону не пізніше ніж протягом двох років з дня набрання чинності цим Законом.

(Роз’яснення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Щодо порядку застосування ст. 4 Закону України "Про господарські товариства" та ст. 13 Закону України "Про акціонерні товариства" в частині необхідності зазначення складу засновників та учасників у статутах акціонерних товариств» від 20 жовтня 2010 року N 1591)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ