Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Надання послуг сільськогосподарським товаровиробником іншим платникам податків

Підпунктом 81.15.2 ст. 81 Закону про ПДВ визначено, що діяльністю у сфері сільського господарства є виробництво продукції тваринництва та рослинництва. Тобто операції з надання послуг суб'єктом спеціального режиму оподаткування іншим платникам податків, в тому числі з використання сільськогосподарської техніки, не можуть бути віднесені до діяльності у сфері сільського господарства, на яку поширюються норми ст. 81 Закону і, відповідно, у податковому обліку обсяги поставок таких послуг відображаються у податковій декларації з ПДВ, згідно з якою здійснюються розрахунки з бюджетом.

Міністерством аграрної політики України в листі від 23.04.2009 р. N 37-21-1-15/6802 роз'яснено, що послуги, надані іншому суб'єкту господарювання, які наведені у Переліку видів діяльності, на які поширюються норми статті 81 Закону України "Про податок на додану вартість", затвердженому постановою КМУ від 21.01.2009 р. N 23, не відносяться до сільськогосподарської діяльності.

(Лист ДПАУ «Щодо надання послуг сільськогосподарським товаровиробником іншим платникам податків» від 19.10.2010 р. N 22219/7/16-1417)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ