Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо місця поставки послуг зі створення комп'ютерних програм

Листом ДПА України від 23.12.2008 р. N 26903/7/16-1517 роз'яснено, що при наданні послуг, перерахованих у підпункті "д" пункту 6.5 статті 6 Закону, місце поставки послуг визначається наступним чином:

• при наданні послуг резидентом нерезиденту, що має постійне представництво на території України, місцем поставки послуг є митна територія України;

• при наданні послуг резидентом нерезиденту, що не має постійного представництва на території України, місцем поставки послуг є територія за межами митної території України.

Листом ДПА України від 04.12.2009 р. N 27085/7/16-1517, в доповнення до листа ДПА України від 23.12.2008 р. N 26903/7/16-1517, більш детально роз'яснені окремі випадки застосування різних підпунктів пункту 6.5 статті 6 Закону.

Зокрема, в даному листі надано роз'яснення щодо порядку визначення місця поставки послуг зі створення комп'ютерних програм, оскільки такі послуги у переліку послуг, визначених підпунктом "д" пункту 6.5 статті 6 Закону, відсутні. Крім того, даним листом зазначено, що операції з надання послуг по створенню комп'ютерних програм не можуть розглядатися як операції з передання чи надання авторських прав, тому визначення місця поставки таких послуг здійснюється за загальними правилами.

При цьому послуги по створенню комп'ютерних програм і операції з передачі прав на використання комп'ютерних програм є різними по своїй суті, які можуть здійснюватися як одночасно, так і ні, і оподаткування їх має здійснюватися за різними правилами, незалежно від того, чи передбачене договором на їх виконання розмежування вартості робіт по створенню об'єкта інтелектуальної власності та передання виключних майнових прав інтелектуальної власності.

(Лист ДПАУ «Щодо місця поставки послуг зі створення комп'ютерних програм» від 27.09.2010 р. N 20064/7/16-1517-26)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ