Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про включення до податкового кредиту сум імпортного ПДВ, сплачених у попередніх податкових періодах

Згідно із підпунктом 7.2.7 пункту 7.2 статті 7 Закону N 168/97-ВР у разі імпорту товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на отримання податкового кредиту, вважається вантажна митна декларація, оформлена відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку на додану вартість.

Підпунктом 7.4.5 пункту 7.4 статті 7 Закону N 168/97-ВР встановлено, що не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями.

У разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими підпунктом 7.4.5 пункту 7.4 статті 7 Закону N 168/97-ВР документами, платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену зазначеними підпунктом Закону N 168/97-ВР документами.

При цьому відповідно до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону N 168/97-ВР за наявності оригіналу податкової накладної (митної декларації) невключення її до зазначеного реєстру не є підставою для відмови у зарахуванні суми податку, визначеної у такій податковій накладній (митній декларації), до складу податкового кредиту такого платника податку.

(Лист ДПАУ «Про включення до податкового кредиту сум імпортного ПДВ, сплачених у попередніх податкових періодах» від 14.10.2010 р. N 502/4/16-1510)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ