Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо дати державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення

Згідно з нормами чинного законодавства при створенні юридичної особи в результаті реорганізації шляхом перетворення на свідоцтві про державну реєстрацію має проставлятися дата державної реєстрації юридичної особи, що створюється в результаті цієї реорганізації.

Підзаконні нормативно-правові акти, якими керуються у роботі державні податкові органи, допускають можливість проставлення на свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи, утвореної в результаті перетворення, дати державної реєстрації припиненої юридичної особи.

Після узгодження позицій Держкомпідприємництва і ДПАУ (до внесення змін до ГКУ, ЦКУ та Закону про реєстрацію в частині проведення перетворення без процедури припинення), враховуючи норму статті 26 Закону України "Про банки і банківську діяльність", прийнято рішення та Держкомпідприємництвом вжито заходів щодо реалізації можливості зазначення на свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи, створеної в результаті реорганізації шляхом перетворення, "первинної" дати державної реєстрації цієї юридичної особи.

(Лист Державного комітета України з питань регуляторної політики та підприємництва «Щодо дати державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення» від 29.03.2010 р. N3859)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ