Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо виявлення помилок у звітності

У разі самостійного виявлення помилок за минулі звітні періоди страхувальник разом з Розрахунковою відомістю за звітний період поточного року надає бухгалтерську довідку про проведені коригування, в якій вказується період виявлення помилки, зміст помилки, показник, у якому здійснюється коригування, сума донарахованих страхових внесків, кількість днів прострочення, сума пені, нарахованої на суму своєчасно не сплачених страхових внесків, дата складання бухгалтерської довідки. Ця довідка підписується керівником, головним бухгалтером та засвідчується печаткою.

Відповідальність за неподання страхувальником такої довідки законодавством про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку не передбачено. Однак така довідка слугує підтвердженням правильного відображення нарахованих страхових внесків і здійснення самостійного коригування страхувальником відповідних сум при проведенні робочим органом виконавчої дирекції Фонду виїзної перевірки цього страхувальника.

Розрахункова відомість за звітний період поточного року міститиме вже відкориговані показники відповідно до бухгалтерської довідки.

(Лист Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «Щодо виявлення помилок у звітності»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ