Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про сплату часткової вартості путівки

За відсутності квитанції до прибуткового ордера або квитанції про часткову оплату вартості путівки застрахованій особі путівка не видається. Це передбачено пунктом 4.14 Порядку про отримання путівок застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 N 12(далі - Порядок), яким, до речі, не визначено, хто має сплачувати часткову вартість путівки.

Виходячи з наведеного, вважаємо, що підприємство може взяти на себе витрати по оплаті часткової вартості путівки в розмірі 50 % її вартості з урахуванням пункту 4.13 Порядку.

При цьому така оплата розглядається як інші заохочувальні та компенсаційні виплати для працівника та має бути обкладена податком з доходів фізичних осіб і з неї повинні справлятися страхові внески.

Сума часткової оплати за путівку має бути відображена в звітності по коштах Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП (у рядку 6 таблиці III).

Ці кошти є додатковим надходженням для Фонду і в бухгалтерському обліку страхувальника мають бути відображені за кредитом субрахунку 652.

(Лист Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про сплату часткової вартості путівки» від 27.07.2010 р. N 06-32-1478)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ