Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оплата лікарняних, які припадають на час вимушеного прогулу

Частиною 11 статті 35 Закону України від 18.01.2001 р. N2240-III"Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" передбачено, що у разі настання тимчасової непрацездатності застрахованої особи у період вирішення спору про незаконність її звільнення з роботи допомога по тимчасовій непрацездатності надається за умови поновлення застрахованої особи на роботі з дня винесення такого рішення відповідним органом.

У даномувипадку працівника було поновлено на роботі, тому листки непрацездатності, які припадають на період вимушеного прогулу, підлягають оплаті. При цьому виплата за час вимушеного прогулу, яка була виплачена за рішенням суду та припадає на дні хвороби працівника, повинна бути утримана, а замість неї призначена та виплачена допомога по тимчасовій непрацездатності згідно з листками непрацездатності.

(Лист Міністерства праці та соціальної політики України «Про оплату лікарняних, які припадають на час вимушеного прогулу» від 08.09.2010 р. N 9602/0/14-10/18)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ