Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оподаткування доходів фізичної особи від продажу рухомого майна

Якщо комітент - фізична особа продає своє майно за посередництвом юридичної особи - комісійного магазина (комісіонера), то такий комісіонер є податковим агентом, на якого покладено функції щодо нараховування, утримання та сплати податку до бюджету, за ставкою, визначеною п. 7.1 ст. 7 Закону України від 22.05.2003 р. N 889 "Про податок з доходів фізичних осіб"(далі - Закону), від імені та за рахунок платника податку, ведення податкового обліку та подання звітності податковим органам відповідно до Закону, а також нести відповідальність за порушення норм цього Закону відповідно до п. 1.15 ст. 1 Закону.

Щодо питання визначення вартості транспортного засобу, який реалізується через комісійний магазин, ДПА повідомляє:

З метою оподаткування ціна, зазначена у графі "вартість" довідки-рахунка, повинна бути не нижчою оціночної вартості такого майна, визначеної в порядку, передбаченому Законом України від 12.07.2001 р. N2658-III"Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні".

(Лист ДПАУ «Про оподаткування доходів фізичної особи від продажу рухомого майна» від 10.08.2010 р. N 7857/6/17-0716,N 16056/7/17-0717)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ