Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Виключення суб'єктів господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності за ставкою єдиного податку 6 %, із реєстру платників ПДВ

У разі анулювання реєстрації платника ПДВ суб'єкту господарювання - платнику єдиного податку за ставкою 6 % він втрачає право на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності за ставкою 6 % і повинен перейти на загальну систему оподаткування або змінити ставку єдиного податку на 10 %.

При цьому якщо суб'єкт господарювання перейшов на загальну систему оподаткування або змінив ставку єдиного податку на 10 %, то він позбавляється права на нарахування ПДВ при здійсненні операцій з продажу товарів (робіт, послуг), виписування податкових накладних, отримання податкового кредиту при здійсненні операцій з придбання товарів (робіт, послуг), отримання бюджетного (експортного) відшкодування і зобов'язаний повернути до податкового органу за місцем реєстрації оригінал Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ і всі завірені податковим органом його копії, а також подати до податкового органу податкову декларацію з ПДВ, до якої повинні бути включені всі операції за останній звітний період, за якими виникали податкові зобов'язання (у тому числі із умовним продажем товарних залишків та основних фондів), та внести до бюджету суми ПДВ, що підлягають сплаті згідно із зазначеною декларацією.

Таким чином, анулювання реєстрації платника ПДВ суб'єктам господарювання, у тому числі і тим, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності за ставкою 6 %, здійснюється органами державної податкової служби на загальних підставах.

(Лист ДПАУ «Щодо виключення суб'єктів господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності за ставкою єдиного податку 6 %, із реєстру платників ПДВ» від 12.08.2010 р. N16293/7/16-1417)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ