Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Обкладення ПДВ реалізації заставного майна

У разі якщо за згодою сторін (за рішенням суду або третейського суду, на підставі виконавчого напису нотаріуса) заставне майно в рахунок погашення кредиту переходить до заставодержателя, то таке відчуження прирівнюється до поставки і на дату такої передачі у заставодавця (якщо він є зареєстрованим платником податку на додану вартість) виникають податкові зобов'язання.

Якщо заставлене майно переходить у власність заставодержателя (кредитора) (незалежно від його діяльності (фінансово-кредитна установа чи інший кредитор)) для подальшого використання такого об'єкта застави у своїй діяльності, яка звільнена чи не є об'єктом оподаткування відповідно до статті 5 та 3 Законупро ПДВ, то сума податку на додану вартість, нарахована у ціні об'єкта застави, до податкового кредиту не включається.

У разі якщо такий об'єкт оприбутковано на балансі заставодержателя (кредитора) з метою його наступного продажу на дату оприбуткування такого об'єкта за наявності податкової накладної або її замінників, визначених у підпункті 7.2.6 пункту 7.2 статті 7 Законупро ПДВ, заставодержатель (кредитор) має право на податковий кредит.

При здійсненні операції з поставки оприбуткованого об'єкта у заставодержателя виникають податкові зобов'язання з податку на додану вартість на загальних підставах, обчислені виходячи з повної вартості його продажу.

(Лист ДПАУ «Про обкладення ПДВ реалізації заставного майна» від 20.07.2010 р. N 14416/7/16-1517-26)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ