Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо здійснення відшкодування податку на додану вартість

Основні умови випуску ОВДП для відшкодування сум ПДВ та Порядок випуску, обігу, погашення зазначених ОВДП затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2010 р. N 368 "Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість" (далі - Постанова), в тому числі:

- визначено номінальну вартість облігацій - 1 тисяча гривень,

- строк обігу облігацій - п'ять років,

- ставку доходності облігацій - 5,5 відсотка річних,

- порядок погашення облігацій - шляхом проведення кожного півріччя виплат з погашення основної суми боргу в розмірі 10 відсотків номінальної вартості облігації.

Різниця між номінальною вартістю облігації та загальною сумою виплат з погашення основної суми боргу становить амортизаційну вартість облігації. Облігації мають купони. Купонний період становить шість місяців.

Основні умови є публічною пропозицією платникам податку щодо оформлення відшкодування сум з податку на додану вартість.

Оформлення відшкодування сум податку на додану вартість здійснюється платникам податку на відкриті їм у банках рахунки у цінних паперах.

Порядком випуску, обігу, погашення облігацій внутрішньої державної позики передбачено здійснення відшкодування сум податку на додану вартість на підставі:

поданої платником податку до органу державної податкової служби заяви про оформлення відшкодування податку на додану вартість облігаціями не пізніше 25 червня 2010 року;

даних декларацій з податку на додану вартість;

матеріалів за результатами перевірки органів державної податкової служби за місцем реєстрації платника податку або рішення суду, прийнятого після 1 травня 2010 року.

(Лист ДПАУ «Про надання роз'яснення [щодо здійснення відшкодування податку на додану вартість]» від 28.07.2010 р. N 15169/7/07-1117)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ