Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо штрафу та пені за страховими внесками при нарахуванні заробітної плати за попередні періоди

Відповідно до пп. 1.6.2 Інструкції зі статистики заробітної плати, яка затверджена наказом Держкомстату України від 13.01.2004 N 5, якщо нарахування фонду оплати праці здійснюються за попередній період, зокрема у зв'язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, вони відображаються у фонді оплати праці того місяця, у якому були здійснені нарахування.

Отже, якщо працівнику здійснюється нарахування заробітної плати за попередні періоди, то такі суми включаються до фонду оплати праці того місяця, в якому їх нараховано.

Нарахування та утримання страхових внесків у цьому випадку здійснюється роботодавцем за ставками та в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, які діють на момент нарахування зазначеної виплати.

Відповідальність за своєчасність, повноту нарахування та сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування несе страхувальник - роботодавець.

(Лист Пенсійного фонду України «Щодо штрафу та пені за страховими внесками при нарахуванні заробітної плати за попередні періоди» від 21.07.2010 р. N 12569/03-20)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ