Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку розрахунків іноземної компанії - нерезидента за отримані в Україні консультаційні послуги

Розрахунки між іноземною компанією та юридичною особою-резидентом за отримані консультаційні послуги здійснюються в межах торговельного обороту. Виконання цих розрахунків можливо виключно через уповноважені банки.

Статтею 51 Закону України "Про банки і банківську діяльність" визначень, що банківські розрахунки проводяться у готівковій і безготівковій формах згідно із правилами, встановленими нормативно-правовими актами Національного банку України.

Що стосується розрахунків готівкою іноземною валютою, то це питання регулюється Правилами використання готівкової іноземної валюти на території України3, пунктом 8.6 глави 8 яких передбачено, що уповноважений банк може приймати від повноважного представника нерезидента - суб'єкта підприємницької діяльності в касу [для подальшого зарахування на поточний рахунок в іноземній валюті резидента - суб'єкта підприємницької діяльності (через розподільчий рахунок)] готівкову вільно конвертовану іноземну валюту в сумі, що не перевищує 10000 доларів США, або еквівалент цієї суми в іншій вільно конвертованій іноземній валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національнім банком на день здійснення операції, за наявності документів, визначених цим пунктом Правил.

 

(Лист НБУ «Щодо порядку розрахунків іноземної компанії - нерезидента за отримані в Україні консультаційні послуги» від 30.06.2009 р. N 25-115/1581-12427)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ