Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Запровадження нових підстав для анулювання реєстрації платників ПДВ

Державна податкова адміністрація України звертає увагу на те, що Законом України від 20.05.2010 р. N 2275-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (далі - Закон N 2275) доповнено пункт 9.8 статті 9 Закону України "Про податок на додану вартість" новими нормами щодо можливості анулювання реєстрації платників ПДВ у разі, якщо:

• установчі документи особи, зареєстрованої як платник податку, за рішенням суду визнані недійсними;

• в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців зроблено запис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням.

Такі норми набрали чинності з 01.07.2010 р.

Для забезпечення виконаний вимог Закону N 2275 довідник причин анулювання Реєстру платників ПДВ доповнено новими кодами: "35 - установчі документи, визнані недійсними"; "36 - до ЄДР внесено запис про відсутність за місцезнаходженням".

Окрім того, аналізом встановлено що у Реєстрі платників ПДВ значаться особи, щодо яких прийнято рішення про припинення власниками, уповноваженим органом або судом. Таким платникам ПДВ реєстрація може бути анульована за ініціативою органів ДПС згідно з підпунктом "б" пункту 9.8 статті 9 Закону. 

(Лист ДПАУ «Про запровадження нових підстав для анулювання реєстрації платників ПДВ» від 05.07.2010 р. N 13215/7/29-1017)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ