Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Порядок заповнення Довідки щодо залишку сум від'ємного значення попереднього податкового періоду, які після бюджетного відшкодування включаються до складу податкового кредиту наступного податкового періоду

Відповідно до пункту 5.12 Порядку заповнення і подання податкової декларації з податку на додану вартість (затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 30.05.97 р. N 166 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.07.99 р. за N 250/2054) у разі заповнення рядка 24 податкової декларації з податку на додану вартість обов'язковим є подання Довідки.

Роз'яснення щодо особливостей складання Довідки та Методика розрахунку показників Довідки надані в листі Державної податкової адміністрації України від 06.08.2008 р. N 15844/7/16-1117.

Тимчасове застосування зазначених роз'яснень та складання Довідки виходячи з положень Закону N 2275 здійснюється з урахуванням такого.

Дані рядків 24 та 26 податкової декларації з податку на додану вартість відповідного звітного періоду відображаються в колонках 3 та 5 підсумкового рядка Довідки.

Наступне розподілення (у відповідних колонках) по періодах виникнення (колонка 2) податкового кредиту, за рахунок якого вони сформовані, здійснюється виходячи з оплаченої суми.

У колонці 5 відображається неоплачена частина від'ємного значення, розрахована як різниця між сумою, зазначеною у відповідному рядку колонки 5 Довідки за попередній звітний період (ряд 26 Декларації) і сумою відповідного рядка колонки 4 Довідки поточного звітного періоду (оплачена сума).

(Лист ДПАУ «Щодо порядку заповнення Довідки щодо залишку сум від'ємного значення попереднього податкового періоду, які після бюджетного відшкодування включаються до складу податкового кредиту наступного податкового періоду» від 15.07.2010 р. N 14134/7/16-1117)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ