Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оподаткування доходів резидентів та нерезидентів

При зверненні іноземних громадян до податкових органів за одержанням статусу резидента України, вони мають надати, зокрема але не виключно: копію паспорту з відміткою про право постійного проживання в Україні та копію посвідки на постійне проживання в Україні; довідку з ЖЕКу ф. N 3 про термін та місце проживання і склад сім'ї та копії документів, що підтверджують родинні зв'язки з членами сім'ї (за їх наявності); копію договору купівлі-продажу (інший документ на право власності) житла, що визначене як постійне місце проживання в Україні, довідка від працедавця про період працевлаштування та доходи, нараховані (виплачені, надані) іноземцю в минулому та поточному роках; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

З податкового періоду (місяця), в якому податковим органом видано Повідомлення і до закінчення звітного податкового року, оподаткування доходів іноземця провадиться відповідно до правил, встановлених Законом N 889 та за ставками, визначеними пунктами 7.1, 7.2 та 7.4 ст. 7 цього Закону.

При цьому слід зазначити, що проведення перерахунків загального річного оподатковуваного доходу та утриманого з нього податку Законом N 889 передбачено лише у випадках, зазначених у пп. 6.5.2 п. 6.5 ст. 6 цього Закону.

(Лист ДПАУ «Про розгляд листа [щодо оподаткування доходів резидентів та нерезидентів]» від 14.06.2010 р. N 6817/5/17-0716, N 11557/7/17-0717)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ