Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів

Змінами, внесеними Законом України від 06.10.2005 р. N 2960-IV до статті 1881 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визначено, що невиконання посадовою особою, яка використовує найману працю, нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, неподання до Фонду соціального захисту інвалідів Звіту тягнуть за собою накладання штрафу від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Отже, статтею 1881 зазначеного Кодексу встановлено відповідальність за:

1) невиконання нормативу;

2) неподання до Фонду соціального захисту інвалідів Звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

У першому випадку штраф накладатиметься за невиконання нормативу на посадову особу, яка має право приймати на роботу і звільняти працівників, а також фізичну особу, яка використовує найману працю. У другому випадку - на посадову особу підприємства, зобов'язану подавати Звіт.

Вважається, що підприємство, яке подало Звіт до регіонального відділення Фонду та самостійно в строк до 15 квітня року, наступного за роком, в якому відбулося невиконання нормативу, встановленого частиною першою статті 19 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", сплатило адміністративно-господарські санкції за невиконання 4-відсоткового нормативу працевлаштування інвалідів, вимоги статті 20 вищевказаного Закону виконало.

(Лист Міністерства праці та соціальної політики України «Щодо порядку подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів» від 27.04.2010 р. N 1/6-69/03-01)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ