Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо можливості формування статутного капіталу юридичної особи України земельними ділянками

Не існує заборони на внесення до статутного фонду юридичної особи земельних ділянок (прав на земельну ділянку), цільове призначення яких відрізняється від цільових призначень, зазначених у частині п'ятнадцятій Перехідних положень (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для ведення особистого селянського господарства), також існує частково заборона щодо земельних ділянок з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, але ділянки з таким цільовим призначенням, набуті на інших підставах, ніж виділення в натурі земельної частки, під таку заборону не можуть підпадати.

Також існують такі цільові призначення сільськогосподарських земельних ділянок, які не підпадають під дію даної заборони (наприклад, ведення садівництва).

Отже, з огляду на вищевикладене, права користування землею можуть бути внеском до статутного фонду товариства, крім тих земель, цільове призначення яких не може бути змінено.

(Лист Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва «Щодо можливості формування статутного капіталу юридичної особи України земельними ділянками» від 14.04.2010 р. N 4636)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ